cerotene ایران برخورد ایرانی پاکستان

cerotene: ایران برخورد ایرانی پاکستان پاکستان سیستان و بلوچستان فرمانده انتظامی استان درگیری

گت بلاگز کرمان باند دزدی مسلحانه مواد مخدر در عنبرآباد منهدم شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبر اباد از شناسایی و انهدام یک باند دزدی مسلحانه مواد مخدر و کشف هفت قبضه سلاح جنگی خبر داد وگفت :در این رابطه هفت سارق تحت

باند دزدی مسلحانه مواد مخدر در عنبرآباد منهدم شد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ،یوسف سبحانی در تشریح شرح این خبراظهار داشت:در پی وصول گزارشی مبنی بر نگهداری مقادیری سلاح جنگی به وسیله شخصی به نام(ع-چ)بررسی عنوان در دستور کار دادستانی قرار داده شد و بعد از بررسی های به عمل امده دستور قضائی جهت بازرسی منزل و مخفیگاه متهم جهت کشف سلاح های گزارش شده است صادر گردید.

عبارات مهم : باند سرقت
دادستان عنبر آباد بیان داشت: در بازرسی های به عمل امده یک عدد سلاح جنگی کلاشینکف به همراه 61عدد فشنگ جنگی،4قبضه خشاب و یک عدد سینه خشاب کشف و ضبط گردید.

وی گفت:دربازجویی های اولیه از متهم مشخص گردید سلاح ها متعلق به وی نبوده است وپس از انجام یکسری کارها اطلاعاتی از سوی پلیس،اعضای یک باند دزدی مسلحانه مواد مخدر شناسایی شدند.

سبحانی افزود: با کارها وتلاش های صورت گرفته از سوی بازپرس شعبه اول دادسرای عنبرآباد و ماموران پلیس اطلاعات این شهرستان تعداد 7نفر از اعضای باند دزدی مسلحانه که باعث به وجود امدن رعب و وحشت در شهرستان شده است بودند،دستگیر شدند.

این مقام قضائی با بیان اینکه تعداد پنج نفر از متهمین با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است اند،افزود:در بازرسی های بعمل امده از محل ،تعداد یک قبضه سلاح از نوع سیمینوف،دو قبضه کلاشینکف، 2 عددکلت کمری و یک قبضه سلاح دست ساز کشف گردید.
انتهای پیام/ی

واژه های کلیدی: باند سرقت | سرقت مسلحانه | مواد مخدر | عنبرآباد | کرمان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog