cerotene ایران برخورد ایرانی پاکستان

cerotene: ایران برخورد ایرانی پاکستان پاکستان سیستان و بلوچستان فرمانده انتظامی استان درگیری

گت بلاگز استان ها لزوم برخورد با واکنش‌ها غیرمسئولانه پاکستان نسبت به فعالیت اشرار

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: پاکستان از فعالیت اشرار و ایجاد ناامنی در مرز کشور عزیزمان ایران حمایت می‌کند.

لزوم برخورد با واکنش‌ها غیرمسئولانه پاکستان نسبت به فعالیت اشرار

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، سردار رحیمی در خصوص به شهادت رسیدن 9 تن از مرزبانان کشور در میرجاوه اظهارداشت: در حوزه امنیت عمومی و اجتماعی اوضاع مناسبی در استان سیستان و بلوچستان برقرار است و در مسائلی مانند اتفاق اخیر میرجاوه که 9 نفر از مرزبانان کشور به شهادت رسیدند ناشی از واکنش‌ها ناجوانمردانه ای است که از سوی اشرار مستقر در خاک پاکستان انجام می شود.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: اشرار حاضر در پاکستان از چند خاکریز استفاده می کنند و مرزبانان ایرانی را با سلاح هایی که آل سعود و غربی ها در اختیار آنها قرار داده اند مرزبانان کشور را مورد نشانه قرار می دهند و بعد از این حمله ناجوانمردانه به پاکستان فرار می کنند تا مورد تعقیب قرار نگیرند.

عبارات مهم : ایران

سردار رحیمی با بیان اینکه متأسفانه کشور پاکستان با بی تفاوتی تمام با این پرسشها برخورد می کند، ادامه داد: نیاز است که مسئولان ذیربط کشورمان به صورت جدی تر با این عنوان برخورد کنند و با پاکستانی ها وظیفه این عنوان را روشن کنند.
وی افزود: بخش زیادی از مرز پاکستان از سوی این کشور رها شده است و به نوعی مرزبانی مرزهای این کشور نیز برعهده کشور عزیزمان ایران واقع شده است است و پاکستان نیز از نجابت و امانت داری کشور عزیزمان ایران استفاده می کند.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه این گروهک شرور به هر عنوانی در پاکستان مستقر هستند و باعث ناآرامی هایی می شوند ولی هیچ نیرویی از پاکستان پیگیر برخورد با این اشرار نیست، متذکر شد: این در حالی است که پاکستان ادعای دارا بودن نیرومند ترین ارتش را دارد و مدیر کل ارتش این کشور به عنوان فرمانده ائتلاف به اصطلاح علیه داعش را از سوی آل سعود دریافت کرده است.
سردار رحیمی با طرح این پرسش که چگونه کشوری با این همه ادعا نمی تواند با چندینه شرور برخورد کند، افزود: قطعا پاکستان از همه این گروه ها اطلاع دارد و حتی می توان گفت آنها را تحت حمایت قرار می دهد.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مقامات جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران نباید برخوردهای سطحی را در این زمینه داشته باشند، گفت: اعتقاد دارم مسئولان ذیربط در وزارت خارجه در این زمینه برخورد جدی و قاطعی ندارند و مورد نیاز است این مسئله حل شود.
انتهای پیام/ی

واژه های کلیدی: ایران | برخورد | ایرانی | پاکستان | پاکستان | سیستان و بلوچستان | فرمانده انتظامی استان | درگیری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog